Medycyna-estetyczna-kriolipoliza-poznan-poznań-zamrażanie-odchudzanie-liposukcja-bez-skalpela-tłuszczu-tluszczu-endermologia-hifu-3d

Kriolipoliza, a VelaShape

kriolipoliza-poznan-poznań-usuwanie-zamrażanie-tłuszczu-liposukcja-bez-skalpela-endermologia-hifu-3d

Gdzie w Poznaniu można wykonać zabieg VelaShape?

Opinie gabinetów na podstawie google

5/5
4.4/5
4.2/5

Czy VelaShape 3 jest skuteczniejsza od kriolipolizy?

Velashape to inna metoda, która może być alternatywą dla kriolipolizy. Jest to bezinwazyjny zabieg kosmetyczny, który stosuje technologię podczerwieni, energii radiowej oraz masażu próżniowego, w celu redukcji cellulitu, ujędrnienia skóry i zmniejszenia objętości tkanki tłuszczowej w określonych obszarach ciała.

W trakcie zabiegu Velashape, skóra jest podgrzewana za pomocą energii podczerwonej i radiowej, co powoduje rozpuszczanie tkanki tłuszczowej, a następnie jest ona usuwana z organizmu za pomocą naturalnych procesów metabolicznych. Jednocześnie masaż próżniowy stymuluje krążenie krwi i limfy, co pomaga zwiększyć efektywność zabiegu i poprawić elastyczność skóry.

Velashape jest bezbolesnym i nieinwazyjnym zabiegiem, który można przeprowadzać w różnych obszarach ciała, takich jak uda, brzuch, pośladki, ramiona i plecy. Zwykle zaleca się serię kilku zabiegów, aby osiągnąć najlepsze efekty, ale wyniki są zazwyczaj widoczne już po pierwszej sesji.

Podobnie jak w przypadku innych zabiegów kosmetycznych, wskazane jest, aby przed przystąpieniem do zabiegu skonsultować się z lekarzem lub specjalistą od medycyny estetycznej, aby określić, czy Velashape jest odpowiedni dla danego pacjenta. Velashape nie jest wskazany dla kobiet w ciąży, osób z chorobami skóry, stanami zapalnymi lub zaburzeniami krążenia.

Podsumowując, Velashape może być skuteczną alternatywą dla kriolipolizy, jeśli pacjent szuka bezinwazyjnej metody redukcji tkanki tłuszczowej i cellulitu. Jednakże, każdy pacjent jest inny, a indywidualne wyniki zabiegu mogą się różnić w zależności od typu skóry, stopnia cellulitu, obszaru ciała i innych czynników, dlatego zawsze należy skonsultować się z lekarzem lub specjalistą od medycyny estetycznej, aby uzyskać najlepszą ocenę swojej sytuacji i dobór najlepszego zabiegu.

Chcesz się dowiedzieć więcej o VelaShape ?

Miejsce to oferuje najtańsze usługi w postaci fal radiowych. Gabinet w ofercie posiada także kriolipolizę, VelaShape, lipolizę iniekcyjną, radiofrekwencję mikroigłową czy nawet HIFU 3D. Na podstawie opinii z google można wywnioskować, że to miejsce jest godne zaufania.